Zapněte prosím JS

TÚŽIA RIADIŤ, MILUJÚ JAZDENIE

PREDSTAVENIE ÚPLNE NOVÉHO MODELU RZR 200

Doprajte svojim deťom zábavu, po ktorej vždy túžili! Teraz môže vaše dieťa zažiť to najlepšie z najlepšieho. A vy budete mať istotu, že je obklopený najmodernejšími technológiami a najnovšími bezpečnostnými prvkami.

NOVINKA: TECHNOLÓGIE HELMET AWARE

RZR 200 sa dodáva s dvoma prilbami s vysielačom Bluetooth. Pomocou mobilnej aplikácie RIDE COMMAND môžu rodičia vopred aktivovať bezpečnostné systémy vozidla, keď je vysielač mimo dosahu zariadenia, čím sa zabezpečí, že zábava bude vždy súvisieť s prilbou.

DIGITÁLNE OBMEDZENIE RÝCHLOSTI

Uistite sa, že vaše deti jazdia rýchlosťou primeranou ich veku, skúsenostiam a terénu. V aplikácii Youth Ride Control môžete nastaviť maximálnu rýchlosť v aplikácii Ride Command. Rýchlosť a polohu môžete kedykoľvek sledovať aj na diaľku prostredníctvom GPS.

FUNKCIE GEOFENCINGU

Funkcia geografického ohraničenia umožňuje definovať oblasť, v ktorej môžu mladí ľudia vyvádzať, ako aj nastaviť maximálnu rýchlosť v tejto oblasti a mimo nej.

NADCHNE DETI, POTEŠÍ RODIČOV

Zatiaľ čo sa deti preháňajú v RZR, rodičia môžu byť pokojní, pretože vedia, že ich dieťa je obklopené najmodernejšími technológiami a najnovšími bezpečnostnými prvkami.

MAŤ VŠETKO POD KONTROLOU

Funkcia Youth Ride Control umožňuje rodičom kontrolovať rýchlosť a polohu vozidla alebo vymedziť priestor, v ktorom môžu mladí ľudia jazdiť. To umožňuje rodičom prispôsobiť RZR schopnostiam dieťaťa. Deti vidia svoju rýchlosť na funkčnom tachometri a rodičia ju môžu sledovať aj na diaľku, keď deti nie sú v dohľade.

BEZ PRILBY TO NEJDE

Vďaka novej technológii Helmet Aware si môžete byť istí, že jazdec aj spolujazdec majú prilbu. RZR zistí, či majú obaja jazdci nasadenú prilbu, a ak nie, vôbec nenaštartuje. Zábava teda ide ruka v ruke s bezpečnosťou. Súčasťou štandardnej výbavy vozidla sú dve prilby.

OCHRANA OKOLO DOKOLA

RZR 200 má už z výroby plnohodnotné dvere. Vďaka tomu budú vaše deti aj na úteku chránené po celý čas bezpečne.

PRIPRAVENÝ NA RODINNÉ TERÉNNE DOBRODRUŽSTVO

V modeli RZR 200 EFI si mladí vodiči užijú neuveriteľnú zábavu; v teréne a na trati sa im nebude chcieť ani zastaviť.

VÝKON VZBUDZUJÚCI SEBAVEDOMIE

Motor so vstrekovaním s objemom 180 cm3 poskytuje deťom dostatočný výkon na zdolanie všetkých terénov. Deti môžu ľahko držať krok so svojimi rodičmi.

PLYNULÁ JAZDA V NÁROČNOM TERÉNE

Vďaka nezávislému zadnému odpruženiu je jazda v náročnom teréne zábavná a bezpečná. Odpruženie so zdvihom 18 cm vpredu aj vzadu si hravo poradí aj s tým najnáročnejším terénom.

NEBOJÍ SA PREKÁŽOK

Dvojité ramená A poskytujú doslova zamatovú jazdu na kameňoch a hlbokých koľajach. Jazda je plynulá a RZR 200 sa na každú prekážku postaví dlhým nosom.

DAŤ MLADÝM SLOBODU

Dajte mladým ľuďom slobodu, po ktorej vždy túžili. A vrátia vám ho s pocitom dôvery.

ZDIEĽAJTE SVOJE DOBRODRUŽSTVÁ

Vďaka dvom sedadlám vedľa seba môžu deti zdieľať jazdu so svojimi kamarátmi.

SKVELÉ PRE KAŽDÝ VEK

Model RZR 200 ponúka deťom vo veku od 10 do 16 rokov výkon a zručnosti, ktoré potrebujú na neustále zdokonaľovanie sa za volantom. Rodičia môžu nastaviť maximálnu rýchlosť tak, aby zodpovedala schopnostiam dieťaťa.

SCHOPNÝ PODVOZOK

Vďaka vysokej svetlej výške 25,4 cm sa RZR 200 bravúrne pohybuje v otvorenom teréne a na terénnych cestách.

s

RZR 200

Off-road

Dizajn vhodný pre deti, ktoré rastú spolu s nimi, a všetky bezpečnostné prvky, ktoré rodičia potrebujú.

  • Pre deti od 10 rokovElektronické vstrekovanie paliva (EFI)Rodičovský zámok rýchlostiBezpečnostné pásy a sieteBezpečnostná klietkaNastaviteľný volant a sedadlo vodiča2 detské prilby Bluetooth a DVD manuál

Cena od 6 750 EUR s DPH