Zapněte prosím JS

ZÁBAVA PRE ŠTYROCH

VÝKON NIKDY NEVYZERAL LEPŠIE

Majte kontrolu aj v tom najnáročnejšom teréne vďaka extrémnemu výkonu, 45,7 cm využiteľného zdvihu a masívnej priľnavosti 29-palcových pneumatík. Od výnimočného agresívneho dizajnu a vynikajúcich terénnych schopností až po prepracovaný interiér - výkon ešte nikdy nevyzeral lepšie.

EXTRÉMNE OFF-ROAD ZÁŽITKY

Model RZR XP 4 1000 v každom ohľade nanovo definuje svoju kategóriu. RZR XP 4 1000 je dokonalou kombináciou výkonu, obratnosti a vynikajúcej ovládateľnosti. Dokonale vyladené odpruženie a robustný podvozok vám dodajú istotu a kontrolu aj v tom najťažšom teréne.

STAVĚNÝ PRO DRSNÝ TERÉN

RZR XP 4 1000 je húževnatý a svalnatý, pretože sa odhodlane vrhá do ďalších a ďalších dobrodružstiev. Čím sú cesty drsnejšie, tým lepšie. A všade to funguje rovnako dobre, ako to vyzerá. Prvotriedne digitálne prístroje optimalizujú interakciu medzi jazdcom a strojom a ostré LED akcenty vás spoľahlivo odlíšia od ostatných.

AKTUALIZUJTE SVOJ RZR POMOCOU PRÍKAZU RIDE COMMAND

Preskúmajte nové trasy, majte dokonalý prehľad o svojom vozidle, spojte sa s priateľmi. Navigácia, mapovanie GPS, diagnostika vozidla - to je Ride Command. Možno zakúpiť ako príslušenstvo.

NESTRATÍ SA V TERÉNE

Pravdepodobne neexistuje terénny side-by-side, s ktorým by viac rekreačných pilotov a pretekárov zdolalo viac terénov ako s modelom Polaris RZR. Vďaka premyslenému dizajnu a jemne vyladenému podvozku je model RZR XP 4 1000 dokonalou syntézou výkonu a ovládateľnosti.

VYSOKÝ VÝKON

Srdcom modelu RZR XP 4 1000 je motor. Motor, ktorý má okamžite k dispozícii výkon, nikdy nezaváha a ľahko sa používa. Dvojvalcový motor ProStar 1000 s výkonom 110 koní a obrovským krútiacim momentom vás zakaždým doslova vystrelí zo zákruty.

TOP PODVOZOK

Kamene, pne, blato ani spadnuté kmene nie sú pre RZR XP 4 1000 žiadnou prekážkou. Vďaka 45,7 cm využiteľného zdvihu a prémiovým pretekárskym tlmičom Walker Evans skrotíte chaos terénu a budete mať jazdu vždy pod kontrolou.

VYNIKAJÚCA OBRATNOSŤ

RZR XP 4 1000 je jedinečný off-roadový zážitok. Vďaka vynikajúcej ovládateľnosti a rýchlemu riadeniu reaguje RZR XP 4 1000 tak rýchlo, akoby vám čítal myšlienky. Podvozok, odpruženie a výkon sú dokonale zladené pre rekreačnú zábavu a skutočné terénne majstrovstvo.

UDÁVA TRENDY

Žiadny iný stroj v tomto segmente neponúka takú vzrušujúcu kombináciu výkonu, schopností, dizajnu, odolnosti a pokročilých technológií ako RZR XP 4 1000.

ODVÁŽNY AGRESÍVNY ŠTÝL

Ostré línie a agresívny dizajn dajú ostatným hneď najavo, že svoju vášeň pre jazdu v teréne beriete vážne. Svalnatý vzhľad je podporený najmodernejšími technológiami vrátane prémiových digitálnych prístrojov alebo plne LED osvetlenia.

HIGH-TECH INTERIÉR

Prepracovaná ergonómia a atraktívny dizajn interiéru nie sú samoúčelné: poskytujú vodičovi najlepší možný výhľad. Inovatívny centrálny dotykový displej (k dispozícii ako príslušenstvo) a prehľadný prístrojový panel, ktorý je ľahko čitateľný aj pri vysokých rýchlostiach, poskytujú dokonalý prehľad o stroji.

TRAKCIA OKAMŽITE K DISPOZÍCII

Vďaka rýchlo fungujúcemu systému pohonu všetkých kolies si môžete byť istí, že budete mať dostatok trakcie v každej situácii. Keď systém rozpozná pretáčajúce sa koleso, automaticky presmeruje výkon na ostatné kolesá s trakciou. Pohon predných kolies sa okamžite zapne, takže môžete pokračovať v jazde.

s

RZR 64 XP4 1000 EPS

T1b

Zvládnite akýkoľvek terén s najobľúbenejším side by side pre štyri osoby na svete.

  • Motor ProStar HO 999
  • Absorbéry Walker Evans
  • 29" pneumatiky
  • Šírka 64"
  • Svetlá výška 34,3 cm
  • Výška kolies 40,6 cm (vpredu) a 45,7 cm (vzadu)

Cena od 30 391 EUR s DPH

MotorProStar 1000
Typ motoruŠtvortaktný dvojvalec DOHC
Objem motora999 cm3
Typy jazdných režimovHigh Performance True On-Demand AWD/2WD
Predná nápravaDvojité ramená A
Zdvih predného odpruženia40.6 cm
Zadná nápravaŤažné ramená so stabilizátorom
Zdvih zadného odpruženia45.7 cm
Přední / zadní brzdyhydraulické, kotúčové s dvojpiestikovými strmeňmi / hydraulické, kotúčové s dvojpiestikovými strmeňmi
ABSNie
Predné pneumatiky29 x 9-14
Zadné pneumatiky29 x 11-14
Ráfiky14" z ľahkej zliatiny
Celkové rozmery (DxŠxV)370,8 x 162,6 x 187,3 cm
Svetlá výška34.3 cm
Rázvor kolies297.2 cm
Pohotovostná hmotnosť755 kg
Celková nosnosť vrátane vodiča429 kg
Nosnosť predného / zadného nosiča alebo úložisko0 kg / 136kg
Hmotnosť nebrzdeného prívesu750 kg
Počet miest4
Objem palivovej nádrže36 l
Posilňovač riadenia (EPS)Áno
Systém brzdenia motorom(EBS)Nie
Aktívna kontrola zjazdu (ADC)Nie
NavijakNie
Predné svetláPredné a zadné akcentové svetlá LED

*parametre sa môžu líšiť v závislosti na homologáciu aj stupni výbavy

Galéria