Zapněte prosím JS

EXTRÉMNA JAZDA

NAJPREDÁVANEJŠIE V TRIEDE SIDE-BY-SIDE

Majte kontrolu aj nad tým najnepredvídateľnejším terénom vďaka extrémnemu výkonu 110 koní, 45,7 cm využiteľného zdvihu pruženia, šírke 162,6 cm a masívnej priľnavosti 29-palcových pneumatík. Od agresívnych línií až po prepracovaný kokpit - RZR XP 1000 poskytuje výkon, ktorý je vidieť a skutočne cítiť.

BEZKONKURENČNÉ SCHOPNOSTI

Pravdepodobne neexistuje terénny side-by-side, na ktorom by jazdilo viac pretekárov a rekreačných pilotov ako na modeli Polaris RZR. Vďaka prepracovanej konštrukcii a jemne vyladenému podvozku je model RZR XP 1000 dokonalou syntézou výkonu, ovládateľnosti a obratnosti.

BRUTÁLNA SILA

Srdcom modelu RZR XP 1000 je motor. 110 koní a obrovský krútiaci moment, ktorý vás bez milosti vystrelí zo zákruty do zákruty. Pozor, je to návykové.

ŠPIČKOVÉ ODPRUŽENIE

Skaly, pne, kamene, blato, sypký piesok alebo spadnuté kmene nie sú pre RZR XP 1000 žiadnou prekážkou. Extrémne výkonné odpruženie zvládne každú výzvu. Vďaka využiteľnému zdvihu 45,7 cm a pretekárskym tlmičom Walker Evans skrotíte chaos terénu a budete mať jazdu úplne pod kontrolou.

LEGENDÁRNA OBRATNOSŤ

Tešte sa na jedinečný off-roadový zážitok. Vďaka vynikajúcej ovládateľnosti, obratnosti a pohotovej reakcii reaguje RZR XP 1000 tak rýchlo, akoby vám čítal myšlienky. RZR XP 1000 je dokonalou kombináciou podvozku, odpruženia, geometrie riadenia, výkonu a trakcie, vyladenou na rekreačné jazdenie a majstrovské tituly.

UDÁVA TRENDY

Žiadny iný stroj v tomto segmente neponúka takú vzrušujúcu kombináciu výkonu, odolnosti, schopností, dizajnu a vyspelých technológií ako model RZR XP 1000.

ODVÁŽNY AGRESÍVNY ŠTÝL

Ostré línie a agresívny dizajn dajú ostatným hneď najavo, že svoju vášeň pre jazdu v teréne beriete vážne. Svalnatý vzhľad je podporený najmodernejšími technológiami vrátane prémiových digitálnych prístrojov a plne LED osvetlenia.

AKTUALIZUJTE SVOJ RZR POMOCOU PRÍKAZU RIDE COMMAND

7" obrazovka s technológiou RIDE COMMAND otvára nový svet terénneho pripojenia priamo z vášho stroja. Plánujte trasy, majte na očiach ostatných jazdcov pomocou funkcie Group Ride, jazdite a navigujte pomocou GPS, získajte prístup k vopred stiahnutým mapám dostupným v režime offline. Možno zakúpiť ako príslušenstvo.

TRAKCIA VŽDY A VŠADE

Rýchlo fungujúci systém pohonu všetkých kolies sa postará o to, aby ste mali vždy dostatok trakcie. Keď systém rozpozná pretáčajúce sa koleso, automaticky prenesie výkon na ostatné kolesá s trakciou. Pohon predných kolies sa pripája okamžite, takže môžete pokračovať v jazde.

s

RZR 64 XP 1000 EPS

T1b

RZR XP 1000 ponúka výkon, ktorý je vidieť a cítiť, od výrazného dizajnu až po prepracovaný kokpit.

  • Motor ProStar HO 999
  • Absorbéry Walker Evans
  • 29" pneumatiky Maxxis Big Horn
  • Šírka 64"
  • Zdvih kolies 40,6 cm (vpredu) a 45,7 cm (vzadu)
  • Svetlá výška 34,3 cm

Cena od 24 900 EUR s DPH

MotorProStar 1000
Typ motoruŠtvortaktný dvojvalec DOHC
Objem motora999 cm3
Typy jazdných režimovHigh Performance True On-Demand AWD/2WD
Predná nápravaDvojité ramená A
Zdvih predného odpruženia40.6 cm
Zadná nápravaŤažné ramená so stabilizátorom
Zdvih zadného odpruženia45.7 cm
Přední / zadní brzdyhydraulické, kotúčové s dvojpiestikovými strmeňmi / hydraulické, kotúčové s dvojpiestikovými strmeňmi
ABSNie
Predné pneumatiky29x9-R14
Zadné pneumatiky29x11-R14
Ráfiky14" z ľahkej zliatiny
Celkové rozmery (DxŠxV)302,2 x 162,6 x 187,3 cm
Svetlá výška34.3 cm
Rázvor kolies228.6 cm
Suchá hmotnosť652 kg
Pohotovostná hmotnosť796 kg
Celková nosnosť vrátane vodiča336 kg
Nosnosť predného / zadného nosiča alebo úložisko0 kg / 136kg
Ťažná sila682 kg
Hmotnosť nebrzdeného prívesu250 kg
Počet miest2
Objem palivovej nádrže36 l
Posilňovač riadenia (EPS)Áno
Systém brzdenia motorom(EBS)Nie
Aktívna kontrola zjazdu (ADC)Nie
NavijakNie
Predné svetláPredné a zadné akcentové svetlá LED

*parametre sa môžu líšiť v závislosti na homologáciu aj stupni výbavy

Galéria