Zapněte prosím JS

Kráľ všetkých offroadových tratí

PRVÝ SÉRIOVO VYRÁBANÝ PRETEKÁRSKY STROJ PODĽA PREDPISOV FIA!

RZR Pro R Factory je prvé špeciálne skonštruované pretekárske UTV v tomto odvetví. Jeho počítačom modelovaný podvozok s priestorovým rámom bol navrhnutý so zámerom súťažiť v triedach FIA T4, SCORE, Best in the Desert a Rally Raid.

Motor ProStar Fury 2.0L

Srdcom modelu RZR Pro R Factory je najvýkonnejší motor v spotrebiteľskom side-by-side, ProStar Fury 2,0 l. V sériovej podobe má tento prirodzene nasávaný štvorvalcový motor výkon 225 koní. Veľké chladiče umiestnené vzadu a prémiový syntetický motorový olej Polaris Lubricants PS-4 Extreme zvyšujú výkon a umožňujú továrenským jazdcom posúvať stroj ďalej aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Závodne vyladený podvozok

Púštna beštia Model RZR Pro R Factory je pripravený na všetky svetové preteky vďaka vysokopevnostnému a ľahkému podvozku s tlmičmi FOX 3.0 Live Valve X2 Internal Bypass a pretekársky vyladeným systémom DYNAMIX DV. Je tiež obutý do 35-palcových pneumatík BFGoodrich, ktoré maximalizujú výkon a zároveň zostávajú bezpečne usadené na kolesách Method Race Wheels s exkluzívnou technológiou Bead Grip.

Pripravený na každý pretek

Veľké chladiče umiestnené vzadu a prémiový syntetický motorový olej Polaris Lubricants PS-4 Extreme zvyšujú výkon a umožňujú továrenským jazdcom posúvať stroj ďalej aj v tých najnáročnejších podmienkach. Navyše, pretekársky kalibrované hnacie ústrojenstvo s pretekársky vyladenou prevodovkou poskytuje maximálny výkon. Vysokopevnostné a zároveň ľahké materiály potom zvyšujú celkový pomer výkonu a hmotnosti.