Zapněte prosím JS

SILA DOKÁZAŤ VIAC

UROBTE VIAC. PLNE ELEKTRICKÝ RANGER KINETIC

Nekompromisné schopnosti, bezkonkurenčná spoľahlivosť a kultivovaný výkon vďaka úplne novému elektrickému pohonu. S modelom RANGER XP Kinetic sa práca stane potešením.

NEKOMPROMISNÁ SCHOPNOSŤ

Výkon 110 koní a neuveriteľný krútiaci moment 190 Nm poskytujú pôsobivé zrýchlenie, vďaka ktorému dokáže vyvrátiť stromy, odviezť 567 kg nákladu a odtiahnuť príves s hmotnosťou až 1 134 kg.

BEZKONKURENČNÁ SPOĽAHLIVOSŤ

Elektrický pohon má menej pohyblivých častí ako spaľovací motor. To znižuje požiadavky na údržbu na minimum a výrazne zvyšuje produktivitu.

KULTIVOVANÝ VÝKON

Vďaka tichému pohonu môžete pohodlne konverzovať so svojím spolujazdcom a nepozorovane sa dostať na miesto lovu. RANGER XP Kinetic ponúka tri jazdné režimy: Eco+, Standard a Sport. Li-ion batéria spolu s rekuperačným brzdením zvyšuje dojazd na 129 km.

PRECHOD NA ELEKTRINU JE JEDNODUCHŠÍ, AKO SI MYSLÍTE

Ranger XP Kinetic bol vytvorený, aby vám pomohol urobiť viac.

DOJAZD PODĽA POTREBY

Li-ion batéria modelu XP Kinetic Premium poskytuje dojazd až 70 kilometrov. Chcete ešte viac? Žiadny problém. S dvoma lítium-iónovými batériami dokáže XP Kinetic Ultimate na jedno nabitie prejsť až 130 kilometrov!

JEDNODUCHÉ A RÝCHLE NABÍJANIE

Či už nabíjate cez noc, alebo potrebujete rýchlo dobiť počas obeda, RANGER XP Kinetic vždy ponúka flexibilné možnosti nabíjania. Štandardne sa dodáva s kombinovanou nabíjačkou úrovne 1/úrovne 2, ktorá umožňuje nabíjanie zo zásuvky a dokáže úplne nabiť úplne vybitú batériu už za 5 hodín.

JAZDITE A ŠETRITE

Odhadované náklady na údržbu sú približne o 70 % nižšie ako pri porovnateľných vozidlách s benzínovým motorom. K tomu všetkému si pripočítajte desaťtisíce, ktoré ročne ušetríte na benzíne!

NEUVERITEĽNE VÝKONNÝ

Úplne nový elektrický pohon poskytuje čistú a tichú prevádzku a dojazd až 130 km, takže si môžete jednoducho odškrtávať úlohy zo zoznamu.

EKOLOGICKÝ A TICHÝ

Čistý a tichý elektrický pohon umožňuje jednoduchú konverzáciu počas jazdy, nenápadné cesty na lovecké miesta a bezproblémovú prácu okolo hospodárskych zvierat.

ZAKAŽDÝM INÝ VÝKON

Maximálna všestrannosť. V závislosti od terénu, nákladu a požadovaného dojazdu môžete využiť tri voliteľné jazdné režimy: Eco+, Standard a Sport.

MAXIMALIZUJTE SVOJU PRODUKTIVITU

Vďaka integrovanému portu USB v prístrojovej doske a 12V zásuvke na korbe môžete ľahko napájať telefón, elektrické náradie alebo príslušenstvo, ktoré potrebujete pri práci.

POHODLIE NA PRVOM MIESTE

RANGER XP Kinetic vás bude doslova rozmaznávať mimoriadnym komfortom. Prémiový interiér ponúka pohodlné sedadlá a dostatok priestoru na nastupovanie a vystupovanie.

DOSTATOK ÚLOŽNÉHO PRIESTORU

Vďaka 51 litrom vnútorného úložného priestoru, príprave na D-krúžky a veľkému úložnému priestoru pod sedadlom ponúka kabína dostatok miesta pre vás a vaše vybavenie.

VŠETKO PO RUKE

Praktickosť v každodennom živote: dve integrované odkladacie schránky a šesť veľkých držiakov na poháre.

VYNIKAJÚCI KOMFORT POČAS CELÉHO DŇA

Výškovo nastaviteľný volant a posuvné a sklápacie anatomicky tvarované sedadlá s príjemne mäkkým čalúnením zabezpečujú prvotriedny komfort jazdy na dlhých cestách.