Zapněte prosím JS

JEDINEČNÁ ELEKTRICKÁ SILA 4x4

OBJAVTE VŠETKY VÝHODY ELEKTRICKÉHO POHONU

Nový RANGER EV má väčší výkon, viac unesie, viac ťahá a viac dokáže. Má nízke prevádzkové náklady a jednoduchú údržbu. RANGER EV je lídrom v oblasti elektrických UTV a stanovuje štandardy výkonu a produktivity.

TICHÝ, VÝKONNÝ, VŠESTRANNÝ

RANGER EV prináša všetky výhody elektrického pohonu. Vďaka výkonnému elektromotoru, nosnosti 227 kg a ťažnej kapacite 680 kg zvládnete aj tie najťažšie úlohy.

MÄKKÉ ODPRUŽENIE

Svetlá výška 25,4 cm a nezávislé zadné odpruženie IRS so zdvihom 22,9 cm zaručujú vynikajúcu ovládateľnosť a kultivovanú jazdu v náročnom teréne.

NAJLEPŠÍ PRIATEĽ POĽOVNÍKOV

Maximalizujte svoje šance na úspech pri love! Vďaka mimoriadne tichej prevádzke a pohonu všetkých kolies AWD/2WD vás RANGER EV priblíži k vašej hre aj v náročnom teréne.

INTELIGENTNÉ RIEŠENIA

RANGER EV vás prekvapí jednoduchým nastupovaním a vystupovaním, vysokým komfortom jazdy a množstvom užitočných riešení. Optimalizované individuálne sedadlá poskytujú vysokú úroveň každodenného pohodlia.

RÝCHLE NABÍJANIE

Nabíjanie striedavým prúdom z bežnej zásuvky znamená vyššiu účinnosť, rýchlejšie nabíjanie a väčší dojazd v porovnaní s konkurenciou.

DOJAZD STÁLE POD KONTROLOU

Digitálny indikátor nabitia batérie vám poskytuje neustály prehľad o aktuálnej kapacite batérie a zostávajúcom dojazde. Môžete si tak lepšie naplánovať prácu alebo cestu.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝ VOLANT

Nastavte si volant do optimálnej polohy pre jazdu a ľahké nastupovanie a vystupovanie. Dve oddelené anatomické sedadlá poskytujú maximálne pohodlie pri celodennej práci.

Galéria