Zapněte prosím JS

NAJLEPŠIA CREW ŠTVORKOLKA SIDE by SIDE VO SVOJEJ TRIEDE

NAJLEPŠÍ V TRIEDE

Vďaka dokonalej kombinácii výkonu, komfortu, všestrannosti a brutálnej sily zvládne RANGER CREW XP 1000 aj tie najťažšie úlohy a najťažší terén. RANGER CREW je dokonalým spoločníkom na dlhé pracovné dni.

BEZKONKURENČNÉ SCHOPNOSTI

Šesť ľudí a ich vybavenie. Ťažký príves. Materiály na stavbu. Výlet s rodinou alebo priateľmi. Motor ProStar 1000 - najlepší motor vo svojej triede - má vždy dostatok výkonu. S výkonom 82 koní stanovuje v tomto segmente meradlá ťažného výkonu a užitočného zaťaženia.

ĎALŠIA ÚROVEŇ KOMFORTU

Jazda vo vozidle Ranger je plynulá a bezproblémová. Vysoký zdvih a nové, lepšie tvarované sedadlá poskytujú dokonalé pohodlie počas celého dňa. Nechýba posilňovač riadenia, výškovo nastaviteľný volant a mnoho ďalšieho. V RANGER CREW ste doslova obklopení komfortom.

VYTVORENÉ PRE HRUBÚ SILU

RANGER CREW je dobre chránený pred kameňmi, pňami a nerovným terénom. Vďaka krytom podvozku po celej dĺžke a masívnemu prednému nárazníku ho nevyvedú z miery ani tie najhoršie cesty. O 30 % odolnejšie predné hnacie ústrojenstvo a o 50 % dlhšia životnosť spojky umožňujú 3x dlhšie intervaly údržby ako predtým.

VYNIKAJÚCI KOMFORT

Vychutnajte si vynikajúci komfort nového interiéru s dostatkom priestoru na jednoduché nastupovanie a vystupovanie, luxus mäkko čalúnených sedadiel s vylepšeným bočným vedením alebo doteraz najjednoduchší spôsob nabíjania batérie. Pretože najdôležitejšou vecou v RANGER CREW ste vy.

DOSTATOK ÚLOŽNÉHO PRIESTORU

Spoločnosť RANGER CREW myslí aj na praktickosť. S 51 litrami úložného priestoru, prípravou na D-krúžky a veľkým úložným priestorom pod sedadlom ponúka dostatok miesta pre vaše vybavenie.

INTELIGENTNÉ RIEŠENIA V KABÍNE

Využite úložný priestor v dvoch integrovaných odkladacích schránkach alebo šesť držiakov na poháre. Nabíjacia zásuvka v prístrojovej doske umožňuje rýchle a jednoduché nabíjanie batérie.

POHODLIE POČAS CELÉHO DŇA

Užívajte si bezkonkurenčné pohodlie počas celého dňa vďaka výškovo nastaviteľnému volantu a mäkko čalúneným nastaviteľným sedadlám s vylepšeným bočným vedením.

TRVÁ DLHŠIE, NEŽ SI DOKÁŽETE PREDSTAVIŤ

RANGER XP 1000 CREW je skutočný pracovný kôň, ktorý vám zároveň spríjemní život vďaka mnohým inteligentným riešeniam. Presvedčí vás aj o svojej spoľahlivosti vďaka vylepšenej spojke, robustnému podvozku, o 15 % pevnejšiemu rámu a o 50 % odolnejšiemu zaveseniu kolies.

VÝKON JE ZAKAŽDÝM INÝ

Majte vozidlo RANGER pod kontrolou vďaka trom jazdným režimom. Vyberte si z ostrého režimu Performance pre maximálny výkon, normálneho režimu Standard alebo maximálnej kontroly v režime Work - v každom režime je RANGER trochu iný.

ZOSILNENÉ VÄZOBNÉ BODY

Vďaka štyrom upevňovacím bodom inštalovaným z výroby si môžete byť vždy istí, že váš náklad zostane v bezpečí aj v náročnom teréne.

UVEZIE POĽ TONY

Väčšia, o 2,5 cm hlbšia a odolnejšia korba ponúka najvyššiu nosnosť vo svojej triede - 454 kg. Vďaka tomu môžete rýchlejšie a efektívnejšie riešiť aj veľké úlohy.

s

Ranger Crew XP 1000-6 EPS

T1b

S modelom RANGER XP 1000, ktorý je navrhnutý s ohľadom na schopnosti, pohodlie a výkon, môžete odviezť až 6 osôb a zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy.

  • Kapacita 6 osôb
  • Výška odpruženia 27,9 cm
  • Systém brzdenia motorom (EBS)
  • Svetlá výška 33 cm
  • Tažná kapacita 1134 kg
  • Elektrický posilňovač riadenia (EPS)
  • 14" liate kolesá

Cena od 29 592 EUR s DPH

Typ motoruŠtvortaktný dvojvalec DOHC
Objem motora999 cm3
Typy jazdných režimovHigh Performance On-Demand AWD/2WD/VersaTrac Turf Mode
Predná nápravaDvojité ramená A
Zdvih predného odpruženia27.9 cm
Zadná nápravaDvojité ramená A, IRS
Zdvih zadného odpruženia27.9 cm
Přední / zadní brzdyhydraulické, kotúčové / hydraulické, kotúčové
ABSNie
Ráfiky14" z ľahkej zliatiny
Celkové rozmery (DxŠxV)386 x 158 x 193 cm
Svetlá výška33 cm
Rázvor kolies287 cm
Suchá hmotnosť767 kg
Celková nosnosť vrátane vodiča564 kg
Nosnosť predného / zadného nosiča alebo úložisko0 kg / 454kg
Ťažná sila1134 kg
Počet miest6
Objem palivovej nádrže44 l
Posilňovač riadenia (EPS)Áno
Systém brzdenia motorom(EBS)Áno
Aktívna kontrola zjazdu (ADC)Nie
NavijakNie
Predné svetláHalogén

*parametre sa môžu líšiť v závislosti na homologáciu aj stupni výbavy