Zapněte prosím JS

DOKONALÁ KOMBINÁCIA CENY A VÝKONU

NAJLEPŠÍ PRACOVNÝ PARTNER

Získajte viac za svoje peniaze vďaka bezkonkurenčným schopnostiam, pohodliu a spoľahlivosti modelu RANGER CREW 1000 EPS.

VYROBENÝ PRE PRÁCU

Srdcom modelu RANGER CREW je nový motor 1000 OHC, ktorý je špeciálne navrhnutý na použitie v teréne. Poskytuje vysoký výkon a krútiaci moment už od nízkych otáčok, vďaka čomu môžete naplno využiť najvyššiu ťažnú kapacitu vo svojej triede 1 134 kg a vysokú nosnosť 454 kg. Vďaka tomu je RANGERA CREW 1000 ideálnym pracovným strojom.

VYSOKÝ KOMFORT

Každý, kto trávi celý deň v teréne, rýchlo ocení jazdný komfort modelu RANGER CREW. Komfort vás doslova obklopuje: vylepšené čalúnené sedadlá, výškovo nastaviteľný volant, viac ako 70 litrov úložného priestoru a dostatok miesta na nastupovanie a vystupovanie. Okrem toho vynikajúci podvozok so zdvihom 25,4 cm dokonale tlmí nerovnosti.

NEBOJÍ SA TERÉNU

Keď sú kamene, diery, polená a blato jedinými cestami, ktoré poznáte, potrebujete stroj, ktorý to zvládne. Preto sme modelu RANGER CREW 1000 dali extrémne odolný jednodielny rám a pridali sme podňové kryty po celej dĺžke. Okrem toho sme utesnili puzdrá a ložiská a zosilnili predné hnacie ústrojenstvo, aby spoľahlivo zvládlo všetko, čo na RANGER CREW naložíte.

NOVÝ AGRESÍVNY DESIGN

Nová kapota, prepracované blatníky, úplne nové svetlomety a prémiový vzhľad. S úplne prepracovanou prednou časťou RANGER CREW 1000 vyčnieva z davu.

PREDNÁ OCHRANA UŽ V ŠTANDARDNEJ VÝBAVE

Nadštandardná výbava je už súčasťou modelu Ranger 1000 CREW. Súčasťou štandardnej výbavy je aj kompletný predný ochranný kryt a kryty zavesenia kolies, poloosí a priečnych ramien.

VYSOKÁ SVETLÁ VÝŠKA

Vďaka 27-palcovým pneumatikám a pôsobivej svetlej výške 30,5 cm zvládnete bez problémov aj tie najťažšie práce v mimoriadne náročnom teréne.

POHODLNÝ PODVOZOK

Zdvih 25,4 cm na prednej náprave a nezávislé zadné odpruženie IRS zaručujú celodenný komfort jazdy v akomkoľvek teréne.

ELEGANTNÝ INTERIÉR S DOSTATKOM PRIESTORU

Dlhé pracovné dni vám spríjemní množstvo detailných vylepšení. Napríklad nový prémiový volant.

REŽIM VERSATRAC TURF

Praktické pri práci okolo domu a na citlivých povrchoch: neuzamykateľný diferenciál na zadnej náprave umožňuje tesnejšie zatáčanie bez toho, aby kolesá poškodili trávnik.

ODKLADACIE PRIESTORY V KABÍNE VODIČA

Mnoho ľahko prístupných úložných priehradiek a boxov s celkovým objemom viac ako 103 litrov. To je dostatok priestoru na všetky dôležité veci, ktoré potrebujete mať so sebou.

JEDNODUCHÉ NABÍJANIE BATÉRIE

Vďaka nabíjaciemu konektoru integrovanému priamo do prístrojovej dosky môžete batériu RANGERA 1000 nabíjať rýchlo a jednoducho.

MAXIMÁLNA FUNKČNOSŤ

Využite svoj model RANGER CREW naplno vďaka vylepšenej korbe, lepším ťažným schopnostiam a veľmi jednoduchej integrácii príslušenstva.

LOŽNÁ PLOCHA S HMOTNOSŤOU 454 KG

Korba ponúka aj dostatok priestoru na uloženie rôznych nástrojov, náradia, materiálov a vybavenia. Vďaka plynovým vzperám sa dá vedro ľahko nakladať a vykladať.

VEĽKÝ PRACOVNÍK

So štandardným 2-palcovým závesným zariadením môže RANGER CREW 1000 ťahať prívesy s hmotnosťou až 1 134 kg - najvyššou v segmente.

JEDNODUCHÁ INTEGRÁCIA PRÍSLUŠENSTVA

S funkciou Lock & Ride si môžete svoj RANGER 1000 jednoducho prispôsobiť. Systém vám umožní rýchlo namontovať napríklad čelné sklo, strechu, navijak a rozšíriť možnosti úložného priestoru.

s

Ranger Crew 1000-6 EPS

T1b

S modelom RANGER 1000, ktorý je navrhnutý s ohľadom na schopnosti, pohodlie a výkon, môžete odviezť až 6 osôb a zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy.

  • Kapacita 6 osôb
  • Elektrický posilňovač riadenia (EPS)
  • Ťažná kapacita 1 134 kg
  • Robustný nárazník s prípravou na montáž pluhu alebo navijaka
  • 27" pneumatiky Maxxis
  • 14" liate kolesá

Cena od 25 713 EUR s DPH

Typ motoruŠtvortaktný dvojvalec DOHC
Objem motora999 cm3
Typy jazdných režimovPro-Lock On-Demand AWD/2WD/VersaTrac Turf Mode
Predná nápravaDvojité ramená A
Zdvih predného odpruženia25.4 cm
Zadná nápravaDvojité ramená A, IRS
Zdvih zadného odpruženia25.4 cm
Přední / zadní brzdyhydraulické, kotúčové / hydraulické, kotúčové
ABSNie
Ráfiky12" z ľahkej zliatiny
Celkové rozmery (DxŠxV)386 x 158 x 193 cm
Svetlá výška30.5 cm
Rázvor kolies287 cm
Suchá hmotnosť744 kg
Celková nosnosť vrátane vodiča738 kg
Nosnosť predného / zadného nosiča alebo úložisko0 kg / 454kg
Ťažná sila1134 kg
Počet miest6
Objem palivovej nádrže43 l
Posilňovač riadenia (EPS)Áno
Systém brzdenia motorom(EBS)Nie
Aktívna kontrola zjazdu (ADC)Nie
NavijakNie
Predné svetláHalogén

*parametre sa môžu líšiť v závislosti na homologáciu aj stupni výbavy

Galéria